KARIERA
Poszukujemy
osoby
na
stanowisko:
KIEROWCA

OPIS STANOWISKA

Praca na trasach międzynarodowych, pojedyncza lub podwójna obsada, wyjazdy z bazy-powrót na baze, system do uzgodnienia

Czego oczekujemy

Prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95, karta kierowcy, obsługa aplikacji mobilnych, dobra organizacja pracy własnej.

Nasze atuty

flota Volvo+KRONE, karty paliwowe, korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego, przyjazną atmosferę pracy w naszym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

ZAINTERESOWAŁA cię nasza oferta?

zapraszamy do kontaktu

Jeśli nie chcesz korzystać z poniższego formularza, prosimy skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem : +48604981016 lub za pomocą adresu poczty elektronicznej : kariera@astir.opole.pl

Dbając o ochronę Twoich danych osobowych, prosimy nie dołączaj do CV skanów dokumentów potwierdzających twoją tożsamość, kwalifikacje, czy uprawnienia (np. skan dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, zaświadczeń i certyfikatów o nabytych uprawnieniach) Poprosimy Cię o przedstawienie niezbędnych dokumentów na etapie rozmowy kwalifikacyjnej.

*pola wymagane